




52 374 ₴
Збірний басейн Bestway Hydrium 56586 - це модель належить до лінійки збірних басейнів, розрахованих на цілорічне розміщення на вулиці. Вона є мобільною альтернативою композитним басейнах. В основі конструкції лежать опори та поруччя зі сталі зі спеціальним антикорозійним покриттям. Для внутрішньої обкладки басейну використовується лайнер з ПВХ високої якості. У комплекті з басейном поставляється фільтраційна установка, яка гарантує підтримку чистоти води протягом усього сезону плавання.
Поза сезоном зберігайте розібрану драбину в сухому місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Восьмикутна |
| Об`єм | 16296 л |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 360 см |
| Висота | 122 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Фільтр | Піщаний |