





12 000 ₴
Електрокамін ArtiFlame AF-FS-92-G надасть вражаючого вигляду будь-якій кімнаті квартири, будинку, дачі, а також офісному або громадському приміщенню (готель, магазин, кав’ярня, бар, ресторан, салон краси тощо).
Висока якість матеріалів, багатофункціональність, безпечність та вдалий дизайн каміна гарантуватимуть надійність і зручність у його використанні.
Електрокамін ArtiFlame AF-FS-92-G – це справді чудове рішення для будь-якого інтер’єру, він неодмінно стане окрасою Вашої оселі. Незалежно від стилю дизайну приміщення, камін завжди буде родзинкою, що відразу привертатиме увагу і додаватиме інтер’єру вишуканості та завершеності.
Максимальна реалістичність живого полум’я та тління полін забезпечать затишок і комфорт у всі пори року. Ви зможете будь-коли насолоджуватись виглядом вогню, як у класичному каміні.
Гнучкі можливості налаштування каміна дозволяють регулювати потужність та температуру обігріву, підлаштовуючи його роботу під Ваші потреби.
Електрокамін стане в нагоді для декорації вечірок і різноманітних урочистих подій.
Модель AF-FS-92-G готова до використання одразу після виймання з коробки, її завжди легко перенести з кімнати в кімнату або переставити в інше місце.
Особливості та переваги:
Сучасний дизайн
Тип монтажу: підлоговий, приставний, пристінний
Міцна і довговічна конструкція з високоякісної сталі та загартованого скла
Режими 3D імітації полум’я та обігріву, що працюють незалежно один від одного
Енергозберігаюче світлодіодне освітлення на основі сучасних LED-технологій
Миттєвий та рівномірний обігрів приміщення
Два режими потужності обігріву: 1 кВт та 2 кВт
Регулювання температури обігріву
Захист від перегріву
Інструкція з експлуатації
Гарантія 12 місяців
Характеристики:
Площа обігріву: до 30 кв.м
Номінальна потужність: 1 кВт та 2 кВт
Габаритні розміри (ширина х висота х глибина): 445 х 740 х 321 мм
Маса нетто: 12,1 кг
Колір: чорний матовий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArtiFlame |
| Країна виробник | Китай |
| Вага каміну | 12.1 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Розташування каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 321 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Ефект полум'я | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Термостат | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль | Кантрі, Мінімалізм, Модерн, Прованс |