

14 404 ₴
Фінська компанія Harvia більше півстоліття займається розробкою та випуском приладів та приладдя для лазень та саун. Висока якість матеріалів та виготовлення, що незмінно властива кожному випущеному компанією товару, зробило її провідним виробником на світовій арені. Двері скляні Harvia 7х19 D71902M розроблені безпосередньо для установки в лазнях і саунах, і відрізняються надійністю. Дверне полотно виконане з цілісного загартованого скла, пофарбованого в сірий колір, і не схильне до деформації, зберігаючи свою форму і герметичність.Коробка виготовлена з високоякісного масиву сосни, стійкої до впливу вологи та високих температур, вона не усихає та не набухає, зберігаючи свою форму. Доповнені двері скляні Harvia 7х19 D71902M надійними хромованими елементами кріплення і металевою фурнітурою, стійкою до розвитку корозії.
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Harvia |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Виконання скла | Напівпрозоре |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Матеріал дверного полотна | Скло |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Напрямок відкривання дверей | Симетричне |
| Порода дерева | Сосна |
| Спосіб відкривання дверей | Розпашна |
| Стан | Новий |
| Тип скла | Загартоване |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал коробки | Сосна |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Товщина скла | 8 мм |
| Тип | Скляна |
| Розмір | 70x190 |
| Відкриття дверей | Універсальне |