


25 382 ₴
Сталева піч-камін з чавунними елементами Nordflam MERIDO. Матеріал виробництва дозволяє тривалий час після нагріву, розподіляти тепло. Також завдяки вишуканому дизайну, не потребує облицювальних матеріалів.
Переваги:
1. невеликі габарити дозволять встановити її в будь-якому приміщенні;
2. оригінальний дизайн впишеться в кожен інтер'єр, та прекрасно його доповнить;
3. дверці печі мають зручну ручку;
4. нижнє зольне відділення, легко очищається;
5. камера топки облицьована шамотом, а верхні дверцята оснащені склопакетом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 5400 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 900 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Довжина | 440 мм |
| ККД | 81.3% |
| Потужність | 5,4 кВт |
| Об'єм приміщення | 140 м. куб |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип дверцят | Скло |
| Паливо | Дрова, брикети |
| Ширина | 490 мм |
| производ | NORDflam |