


15 098 ₴
Сталева піч-камін Nordflam FOKUS
Сталева піч-камін з чавунними елементами Nordflam FOKUS. Матеріал виробництва дозволяє тривалий час після нагріву, розподіляти тепло. Також завдяки вишуканому дизайну, не потребує облицювальних матеріалів.
Переваги:
1. невеликі габарити дозволять встановити її в будь-якому приміщенні;
2. оригінальний дизайн впишеться в кожен інтер'єр, та прекрасно його доповнить;
3. дверці печі мають зручну ручку;
4. нижнє зольне відділення, легко очищається;
5. камера топки облицьована шамотом.
Виробник – NORDflam.
Тип дверцята - Чавунна зі склом.
Потужність – 4 кВт.
Гарантія – 5 років
Спосіб встановлення - Підлоговий.
Матеріал топки - Сталь з шамотом.
Об'єм приміщення - 108 м.куб.
Паливо - Дрова, брикети.
ККД – 81,3%.
Діаметр димоходу – 120 мм.
Можливість забору повітря ззовні – ні.
Шибер – ні.
Дефлектор – так.
Довжина - 375 мм.
Висота - 850 мм.
Ширина - 396 мм.
Вага - 52 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 5400 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 850 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Довжина | 375 мм |
| ККД | 81.3% |
| Потужність | 4 кВт |
| Об'єм приміщення | 104 м.куб. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип дверцят | Чавунна зі склом |
| Паливо | Дрова, брикети |
| Ширина | 396 мм |
| производ | NORDflam |