









27 000 ₴
З портативним газовим грилем Napoleon TravelQ 285Х можна готувати барбекю-страви у будь-який час і будь-де. Гриль можна встановити стаціонарно в саду або на терасі, а при необхідності взяти з собою в автомобіль та на катер, або просто вийти на пікнік пішки.
Спеціальна підставка оснащена двома міцними колесами і легко перетворюється на зручний візок для транспортування гриля. Крім компактності та мобільності, до переваг гриля Napoleon TravelQ 285Х можна віднести наявність двох окремих газових пальників, що дає можливість готувати як прямим, так і непрямим способом. Газовий портативний гриль TravelQ 285Х – це ідеальний вибір для виїзного грилінгу.
Загальна площа приготування в 1998 см і два потужні сталеві пальники дають можливість готувати для 9 осіб. Пальники з індивідуальною системою миттєвого запалювання JETFIRE™ та незалежним управлінням забезпечують точний контроль температури та дозволяють готувати прямим та непрямим способами.
Замінивши одну жарку на чавунне деко Napoleon, можна готувати як на сковороді, а використовуючи трубку для копчення Napoleon, надати стравам неповторний аромат серпанку. Вбудований у кришку гриля датчик температури ACCU-PROBE™ полегшує процес грилінгу.
Чавунні грати хвилястої форми WAVE ™ покриті фарфоровою емаллю, яка перешкоджає прилипанню продуктів. Корпус гриля виконаний із литого алюмінію. Ручки гриля фіксуються замком-клапанцем, який утримує кришку та грати під час транспортування. Знімний лоток для жиру висувається для легкого чищення.
Комплектація:
Витрата газу:
Разом: потужність – 4,1 кВт, витрата – 301 г/год.
| Вага | 23 кг |
|---|---|
| Загальна площа для приготування | 1998 см² |
| Основна решітка | 55 х 37 см (1998 см²) |
| Решітка другого рівня | 42 х 10 см (420 см²) опційно |
| Матеріал кришки гриля | литий алюміній |
| Матеріал основної решітки | чавун, 2 частини |
| Матеріал решітки другого рівня | нержавіюча сталь (опційно) |
| Термометр в кришці гриля | в наявності |
| Бокові столики | 2 шт. |
| Гачки для інструментів | 8 шт. |
| Розмір гриля (Ш х Г х В) | 112 x 51 x 98 см |
| Розмір коробки (Ш х Г х В) | 110 х 54 х 40 см |
| Всього пальників | 2 шт. | 4,1 кВт |
| Матеріал камери гриля | литий алюміній |
| Висота кришки | 13 см |
| Фіксатор решіток при транспортуванні | в наявності |
| Рожен | опційно |
| Підставка | в наявності |
| Система запалювання | механічна |
| Відсік для копчення | опційно |
| Освітлення камери | опційно |
| Шланг з редуктором | в наявності під різьбовий картридж |
| Переобладнання під стаціонарний балон | опційно |
| Сумісний з балоном | різьбовий картридж/стаціонарний |
| Максимальний балон (Ragasco) | 24,5 л |
Схожі товари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Napoleon |
| Країна виробник | Канада |
| Тип | Газовий гриль |
| Тип палива | Газ |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Овальна |
| Комплектація кришкою | Є |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Грилі: Вага (кг) | 23 кг |
| Розміри | 55 х 37 см (1998 см²) |
| Грилі: Колір | Чорний |
| Грилі: Кількість пальників | 2 |