Подарунок87 516 ₴
Sawo Krios Floor V12 KRFS-240 NS має чудовий дизайн і є підлоговим електронагрівачем для саун об'ємом 26–42 м³, що забезпечує чудову пару. Піч має каркас з нержавіючої сталі з візерунком SAWO, який миттєво приверне увагу в будь-якій сауні середнього або великого розміру. Також така електрокам'янка підійде для громадських саун. Піч вміщує велику кількість каміння, що гарантує розслаблюючі відчуття в сауні.
Весь модельний ряд електрокам'янок SAWO Krios Floor V12 NS керується за допомогою виносного пульта (купується окремо).
Місце встановлення: підлога, можна вбудувати в полиці
Комплект поставки: електрокам'янка, кронштейни для підлоги, кріпильні гвинти
60 кг каменю в комплекті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sawo |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Вага | 32 кг |
| Вид пального | Електрика |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал топки | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 24000 Вт |
| Об'єм парної | 42 куб. м |
| Парогенератор | Ні |
| Призначення печі | Банна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електропечей | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага каменів | 260 кг |
| Висота | 715 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Глибина | 860 мм |
| Потужність | 24 кВт |
| Призначення | Побутова |
| Напруга живлення | 380 V |
| Об'єм парилки | 26-42 м. куб |
| Отримання пара | Каміння |
| Пульт управління | Виносний |
| Тип підключення | Трифазне |
| Установка | Підлогова |
| Ширина | 460 мм |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Электрокаменка Sawo Krios Floor V12 KRFS-240 NS ( електропіч під виносний пульт)»