-10%






42 456,40 ₴
38 210,76 ₴
Дров'яна чавунна піч Kratki Koza 6 зроблена на заводі компанії Kratki в Польщі.
Модель має класичний дизайн, що сприяє її гармонійному розташуванню в приміщенні будь-якого стилю. Невелика вага і компактні розміри печі Коза К6 не вимагатиме від вас специфічних технічних умов для встановлення цього опалювального приладу. )
- регулятор системи очищення скла (розташований у верхній частині фасаду)
- задній і верхній патрубок для зручнішого з'єднання з димоходом
- керамічне термостійке фасадне скло
- знімна дверна ручка
- колосник
- дровообмежувач
-знімний місткий зольник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал топки | Чавун |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Площа обігріву | 200 кв.м |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варильна поверхня | Немає |
| Висота | 630 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Довжина | 490 мм |
| ККД | 80% |
| Потужність | 8 кВт |
| Об'єм приміщення | 200 м. куб |
| Спосіб опалення | Конвекційний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип дверцят | Металева зі склом |
| Паливо | Дрова |
| Ширина | 578 мм |