-18%





28 321,40 ₴
23 223,55 ₴
Опалювальна піч Krartki Koza K7 - найменша піч із чавунних печей Kratki. Зроблено з сірого чавуну марки 200. Регулювання подачі повітря на горіння дозволяє досягти економної швидкості згоряння палива. Піч досить містка, тому одна закладка дров грітиме Вас тривалий час.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал топки | Чавун |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Площа обігріву | 125 кв.м |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варильна поверхня | Немає |
| Висота | 557 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Довжина | 413 мм |
| ККД | 80% |
| Потужність | 5 кВт |
| Об'єм приміщення | 200 м. куб |
| Спосіб опалення | Конвекційний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип дверцят | Металева зі склом |
| Паливо | Дрова |
| Ширина | 536 мм |