






Відправка з 30 травня 202650 629 ₴
Максимальне використання тепла і безперебійна дія завдяки стінкам камери згоряння, виготовленим з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Кoza обладнана сталевою водяною панеллю товщиною 4 мм.
Контур має надійно встановлені два виходи з внутрішньою різьбою 1 дюйм для підключення водяного колообігу. Підключена інсталяція повинна знаходитися у відкритій системі, а нагріта вода не може використовуватися як побутова.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує час проходження димових газів.
Ручний контроль за процесом згоряння повітря за допомогою золи.
Класична передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
Декоративна перегородка полегшує утримання чистоти при використанні і захищає від випадання дров.
Система холодної ручки дозволяє зняти її при спалюванні в печі.
Ящик/контейнер для золи, у якому накопичуються залишки згорілої деревини, і рухомий рушт для полегшення видалення золи.
Обмеження налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).
Гарантія 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал топки | Чавун |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варильна поверхня | Немає |
| Висота | 630 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Довжина | 490 мм |
| ККД | 80% |
| Потужність | 8 кВт |
| Об'єм приміщення | 200 м. куб |
| Спосіб опалення | З водяним контуром |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип дверцят | Металева зі склом |
| Паливо | Дрова |
| Ширина | 578 мм |