








Відправка з 21 травня 202666 306 ₴
Максимальне використання тепла і безперебійна дія завдяки стінкам камери згоряння, виготовленим з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує час проходження димових газів.
Ручний контроль за процесом згоряння повітря за допомогою золи.
Turbofan - це спеціальний пристрій, завданням якого є ефективніший розподіл тепла з печі по приміщенню, у якому працює.
Класична передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
Декоративна перегородка полегшує утримання чистоти при використанні і захищає від випадання дров.
Система холодної ручки дозволяє зняти її при спалюванні в печі.
Ящик/контейнер для золи, у якому накопичуються залишки згорілої деревини і рухома решітка для полегшення видалення золи.
Обмеження налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).
Гарантія 5 років.
TURBOFAN доступний у продажу тільки з піччю окремо стоячою - KOZA K6, K7, K8, K9 і K10.
Turbofan - це пристрій, завданням якого є ефективніший розподіл тепла з печі по приміщенню, у якому працює. Він є невід'ємною частиною печі, розміщеною на її задній плиті, що в жоден спосіб не впливає на естетичні властивості самого пристрою. Його дія є простою і базується на збільшенні потоку повітря вздовж задньої стінки пристрою, отриманні температури і передачі її в приміщення.
У склад системи входить вбудована турбіна, прикріплена до кришки, яка є також наскрізним каналом, і терморегулятор. Термостат складається з регулятора і головки, або, іншими словами, датчика температури, з'єднаних між собою за допомогою капілярів. Водночас з підвищенням температури задньої стінки каміна нагрівається головка. Після досягнення датчиком відповідної температури система запускається автоматично, а турбіна починає виконувати своє завдання. Повітря втягується з навколишнього середовища через два отвори на передній і нижній частині кришки турбіни. Повітря отримує тепло від задньої стінки каміна і передає його в приміщення. Діапазон регулювання терморегулятора становить від 50 до 300ºC.
Цей тип розпалу значно підвищує комфортність використання печі, оскільки користувач має можливість вирішити, при якій температурі буде включатися задня стінка системи, що підвищує ефективність передачі тепла в приміщення.
Виробник: Kratki Скло: пряме Потужність: 10 кВт Діапазон потужності – 3,5-13,5 кВт Спосіб встановлення: підлоговий Підключення до димаря: вгору/ззаду Розміри (В/Ш/Г) мм: 660 х 760 х 546 мм Об'єм приміщення: 270 м.куб. Паливо: дрова ККД: 78% Варильна поверхня: ні Водяний контур: ні Діаметр димаря: 130 мм Вага:170 кг| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 760 мм |
| Довжина | 546 мм |
| Потужність | 10 кВт |
| Висота | 660 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Тип дверцят | Металева зі склом |
| Об'єм приміщення | 270 м. куб |
| Паливо | Дрова |
| Спосіб опалення | Конвекційний |
| Варильна поверхня | Немає |
| Спосіб установки | Підлоговий |