







Відправка з 21 травня 202662 708 ₴
Koza ідеально вписується в умовність стильних кімнат, це ідеальне рішення для людей, які цінують традиційний стиль.
Піч К11 відрізняється не тільки сучасним дизайном, але і високою ефективністю спалювання дров, що робить її привабливим і функціональним рішенням для опалення.
Завдяки інноваційному підходу до дизайну та використанню передових технологій ця піч не тільки ідеально вписується в різні стилі інтер'єру, але й забезпечує ефективне та економічне опалення.
К11 поєднує функціональність з красою, ставши елегантним декоративним елементом інтер'єру.
іч K11 відповідає вимогам EKOPROJECT і обмежувальному німецькому стандарту BlmschV II.
Крім того, він був розроблений відповідно до суворих екологічних стандартів Flamme Verte, що гарантує високу ефективність, чисте горіння та знижені викиди. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися затишною атмосферою вдома, мінімізуючи свій вплив на навколишнє середовище.
Зовнішній роз'єм діаметром 125 мм розташований в нижній частині
● Первинне повітря, що сприяє розпалюванню деревини, подається під решітку.
● Вторинне повітря подається до задньої стінки камери згоряння. Забезпечує ефективне спалювання газів, обмежує дим і викид шкідливих речовин у навколишнє середовище.
Повітряна завіса є вторинним джерелом повітря в процесі горіння, потік якого обдуває скло, ефективно видаляючи частинки сажі та обмежуючи їх осідання на склі.
Плита у вигляді двокомпонентної чавунної решітки сприяє рівномірному розподілу повітря по всій основі печі, обмежуючи можливість локального перегріву поверхні
Регулювання подачі повітря інтуїтивно зрозуміле у вигляді двох окремих заслінок - одна для первинного повітря, інша - для вторинного. Рух розсувних елементів плавний і тихий, що забезпечує комфорт використання.
Бічні секції камери згоряння печі К11 оснащені теплоакумулюючим матеріалом TERMOTEC, який підвищує температуру в топці. Це забезпечує більш ефективне горіння та довше збереження температури.
Дозволяє зняти ручку так, щоб вона залишалась достатньо холодною, щоб безпечно схопити та відкрити або закрити дверцята печі.
Піч K11 може бути встановлена з верхнім або заднім підключенням.
Підключення печі зверху економить простір, а підключення ззаду робить труби менш помітними, що може бути вигідно для тих, кому важливий мінімалістичний вигляд. Вибір між підключенням зверху або ззаду залежить від індивідуальних переваг, умов монтажу та естетики приміщення.
Виробник: Kratki Скло: пряме Потужність: 6 кВт Діапазон потужності: 3-9 кВт Спосіб встановлення: підлоговий Підключення до димаря: вгору, назад Розміри (В/Ш/Г) мм: 645х 497х 466мм Об'єм приміщення: 162 м.куб Підвід повітря ззвоні: так Паливо: дрова Варильна поверхня: ні Водяний контур: ні Діаметр димаря: 150 мм Вага:134 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Площа обігріву | 60 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 497 мм |
| Довжина | 466 мм |
| Потужність | 6 кВт |
| Висота | 645 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Тип дверцят | Металева зі склом |
| ККД | 80% |
| Об'єм приміщення | 160 м. куб |
| Паливо | Дрова |
| Спосіб опалення | Конвекційний |
| Варильна поверхня | Немає |
| Спосіб установки | Підлоговий |