-8%
58 904,40 ₴
54 192,05 ₴
Максимальне використання тепла завдяки щільно розташованим радіаторам та стінкам камери згоряння з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Збільшена поверхня теплообміну між гарячими димовими газами та приміщенням завдяки високому переходу з каміна в димохід.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує час проходження димових газів.
Підвищена ефективність роботи топки завдяки ручному регулюванню тяги димоходу за допомогою вбудованого шибера.
Ручний контроль за процесом згоряння здійснюється зсуванням золи.
Класична передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
Декоративна перегородка полегшує утримання чистоти при використанні і захищає від випадання дров.
Система холодної ручки знижує ризик опіку через можливість її зняття під час паління.
Ящик/контейнер для золи, у якому накопичуються залишки згорілої деревини і рухома решітка для полегшення видалення золи.
Обмеження налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Чавун |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Так |
| Забір повітря в топку | З приміщення |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Вага | 166 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 443 мм |
| Ширина | 738 мм |
| Висота | 810 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 18 кВт |
| Гарантія | 5 років |
| Об'єм приміщення | 486 м.куп. |
| Спосіб відкривання дверцят | Бічне |
| Паливо | Дрова |
| Конфігурація | Стандартна |
| Система "Чисте скло" | Да |
| Форма скла | Пряма |
| Приналежність шибеника | Так |