









Відправка з 21 травня 202645 746 ₴
Максимальне використання тепла і безперебійна дія завдяки стінкам камери згоряння, виготовленим з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує час проходження димових газів.
Ручний контроль за процесом згоряння повітря за допомогою золи.
Класична передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
Декоративна перегородка полегшує утримання чистоти при використанні і захищає від випадання дров.
Система холодної ручки дозволяє зняти її при спалюванні в печі.
Ящик/контейнер для золи, у якому накопичуються залишки згорілої деревини, і рухомий рушт для полегшення видалення золи.
Обмеження налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).
Може використовуватися в різних умовах монтажу завдяки регульованому димохідному отвору: на задній або верхній частині пічки.
Гарантія 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Водяний контур | Ні |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 389 мм |
| Довжина | 548 мм |
| Потужність | 10 кВт |
| Висота | 730 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Тип дверцят | Металева зі склом |
| Об'єм приміщення | 270 м. куб |
| Паливо | Дрова |
| Спосіб опалення | Конвекційний |
| Варильна поверхня | Да |
| Спосіб установки | Підлоговий |