



Відправка з 30 травня 202654 484 ₴
KOZA К8 з унікальною формою та модним оздобленням. Її овальна форма та чавунний корпус із ребристим візерунком поєднують сучасність із традицією.
Максимальне використання тепла і безперебійна дія завдяки стінкам камери згоряння, виготовленим з високоякісного чавуну товщиною 8 мм.
Спалювання частинок палива завдяки дефлектору, який подовжує час проходження димових газів.
Ручний контроль за процесом згоряння повітря за допомогою золи.
Класична передня частина топки викладена жаростійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
Декоративна перегородка полегшує утримання чистоти при використанні і захищає від випадання дров.
Система холодної ручки дозволяє зняти її при спалюванні в печі.
Ящик/контейнер для золи, у якому накопичуються залишки згорілої деревини, і рухомий рушт для полегшення видалення золи.
Обмеження налипання кіптяви завдяки системі чистого скла (дефлектор повітря).
Гарантія 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал топки | Чавун |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Площа обігріву | 90 кв.м |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варильна поверхня | Немає |
| Висота | 626 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Довжина | 382 мм |
| Потужність | 9 кВт |
| Об'єм приміщення | 243 м. |
| Спосіб опалення | Конвекційний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип дверцят | Металева зі склом |
| Паливо | Дрова |
| Ширина | 666 мм |