





84 810 ₴
Камера згоряння і корпус печі виготовлені зі сталі, призначеної для роботи при підвищених температурах.
Спалювання частинок палива завдяки двом дефлекторам, які подовжують шлях вихлопних газів.
Потрійна система подачі повітря в камеру згоряння: первинне повітря - подається під решітку; вторинне повітря подається через отвори в задній стінці.
Додатково у пічці використовується система чистого скла - повітряна завіса.
Ефективне горіння і більш тривале збереження температури завдяки футерування камери згоряння TERMOTEC теплоакумулюючим матеріалом, який підвищує температуру в камері.
Вбудований зовнішній повітрозабірник fi 100, який забезпечує приплив свіжого повітря до каміна ззовні будівлі, що покращує горіння та підвищує комфорт використання.
Піч легко підтримувати в чистоті завдяки чавунній решітці та сталевому ящику, де збирається зола.Зольник розташований під камерою згоряння і доступ до нього легкий, оскільки не вимагає демонтажу решітки, що полегшує випорожнення зібраної в ньому золи. Весь процес чищення плити швидкий, зручний і комфортний.
Пристрій відповідає вимогам Екодизайну та стандарту BImSchV 2, який визначає максимальний викид CO.
Передня частина печі оснащена термостійкою керамікою, яка витримує температуру до 660°C.
Відмінна якість матеріалу і особлива конструкція ручки забезпечують комфортне використання пристрою.
Топка оснащена стандартним механізмом закриття, який складається з пружин розтягування, які автоматично закривають дверцята топки. Завдяки цьому механізм запобігає випадковому залишенню дверей відкритими.
Прихована ручка в дверцятах підкреслює стильний характер печі. Ручка непомітна на перший погляд, вбудована в дверну раму, створюючи цілісну та гладку поверхню. Краса вогню підсилюється завдяки округлому склу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал топки | Шамот |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Площа обігріву | 80 кв.м |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варильна поверхня | Немає |
| Висота | 1252 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Довжина | 516 мм |
| Потужність | 8 кВт |
| Об'єм приміщення | 200 м. куб |
| Спосіб опалення | Конвекційний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип дверцят | Металева зі склом |
| Паливо | Дрова |
| Ширина | 592 мм |