


43 822,80 ₴
Це надійна опалювальна система, що поєднує класичний стиль і сучасні технології. Завдяки високоякісному чавуну, ця піч забезпечує ефективне обігрівання приміщення та тривале утримання тепла, зменшуючи витрати на опалення.
Nordflam WERONA має компактні розміри, що дозволяє встановлювати її як у невеликих кімнатах, так і у просторих будинках. Витончений дизайн гармонійно доповнить інтер’єр в класичному або сучасному стилі, надаючи приміщенню затишок і тепло.
Матеріал виробництва дозволяє тривалий час після нагріву, розподіляти тепло. Також завдяки вишуканому дизайну, не потребує облицювальних матеріалів.
Переваги печі Nordflam WERONA:
Наявний вермикулітовий дефлектор в камері згоряння. Він розширює шлях проходженню диму всередині опалювального приладу та збільшує теплову ефективність печі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 124 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 84 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє/заднє |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 873 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Потужність | 9 кВт |
| Об'єм приміщення | 243 м. |
| Спосіб опалення | Конвекційний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип дверцят | Чавунна зі склом |
| Паливо | Дрова, брикети |
| Ширина | 590 мм |