


33 359,20 ₴
PILLAR - це надійність, елегантність і ефективність в одному пристрої. Компактна модель з високою тепловіддачею подарує вам затишок і тепло навіть у найлютіші морози. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і довговічність!
Матеріал виробництва дозволяє тривалий час після нагріву розподіляти тепло. Також, завдяки вишуканому дизайну, не потребує облицювальних матеріалів.
Переваги:
1. Невеликі габарити дозволять встановити її в будь-якому приміщенні.
2. Оригінальний дизайн впишеться в кожен інтер'єр, та прекрасно його доповнить.
3. Дверці печі мають зручну ручку.
4. Нижнє зольне відділення легко очищається.
5. Адаптована для будинків з системами рекуперації.
6. Зовнішня подача повітря.
7. Первинна вторинна і третинна подача повітря (допалювання).
8. Скло на дверцятах печі є жароміцним і витримує температуру до 700°C.
9. Подвійна чавунна стінка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordflam |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 5700 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 110 кг |
| Висота | 767 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Довжина | 337 мм |
| ККД | 81,9% |
| Потужність | 5,7 кВт |
| Об'єм приміщення | 150 м. куб |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип дверцят | Чавунна зі склом |
| Паливо | Дрова, брикети |
| Ширина | 420 мм |
| производ | NORDflam |