Подарунок
32 685 ₴
PAL PR-35 – це велика піч для лазні, розрахована на парні до 35 кубічних метрів. Наявність спеціальної сітки дозволяє завантажити в піч до 100 кг каміння, яке навіть після загасання вогню ще довгий час може прогрівати парну. Чавунні дверцята оброблені термостійкою фарбою чорного кольору.
Українська компанія PAL має великий досвід виробництва печей для лазні, що відрізняються своєю ергономікою, високими показниками ККД і економічністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pal |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 35000 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Пристінне |
| Об'єм парної | 35 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 970 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм парилки | 25-35 м куб. |
| Потужність | 35 кВт |
| Вага каменів | 120 кг |
| Завантаження палива | Всередині парній |
| Отримання пара | Каміння |
| Вихід димоходу | Вгору |
| Гарантія | 1 рік |
| Призначення | Побутова |
| Нагрів води | Немає |
| Тип дверцят | Глуха |
| производ | Pal |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч для лазні та сауни PAL-PR 35 без виносу»