Подарунок
46 265 ₴
Піч для лазні PAL PR -50 - це практична і недорога піч для Вашої великої лазні або сауни. Основними матеріалами при виготовленні є сталь і чавун, що забезпечує печі довгий термін служби та відмінні експлуатаційні характеристики. Завдяки використанню металу товщиною 4 і 6 міліметрів піч рівномірно нагрівається і довго охолоджується. У даній моделі печі завантаження дров здійснюється в парилці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pal |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 50000 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Пристінне |
| Об'єм парної | 50 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 1070 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм парилки | 35-50 м. куб. |
| Потужність | 50 кВт |
| Вага каменів | 160 кг |
| Завантаження палива | Всередині парній |
| Отримання пара | Каміння |
| Вихід димоходу | Вгору |
| Гарантія | 1 рік |
| Призначення | Побутова |
| Нагрів води | Немає |
| Тип дверцят | Глуха |
| производ | Pal |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч для лазні та сауни PAL-PR 50 без виносу»