

69 615 ₴
Серія камінів DEFRO HOME IMPULS BASIC створена для людей, які хочуть насолоджуватися чудовим видом вогню з низьким тепловиділенням. Економне рішення для вставок, підготовлених для пасивних будинків та будинків з рекуперацією тепла, особливо рекомендацій Defro AIR. Гарантія низької емісії тепла, виконана з увагою до кожної деталі. Фірмові рішення гарантують енергозбереження та безвідмовну роботу пристрою.
Сталевий корпус IMPULS S дорівнює максимальній стійкості до високих температур. Така конструкція запобігає швидкому зношенню та пошкодженням при інтенсивному використанні. Це надійна інвестиція на роки.
Defro Home IMPULS SM BASIC – дров’яна топка, яка подарує вашому дому тепло, комфорт і стильний вигляд на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 7 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Шамот |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 722 мм |
| Висота | 851 мм |
| Глибина | 382 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 7 кВт |
| Гарантія | 12 років |
| Об'єм приміщення | 189 м куб. |
| Спосіб відкривання дверцят | Бічне |
| ККД | 84.5% |
| Паливо | Дрова |
| Конфігурація | Стандартна |
| Система "Чисте скло" | Да |
| Форма скла | Пряма |
| Підведення зовнішнього повітря | Да |
| производ | Defro |
| Приналежність шибеника | Ні |