

74 333 ₴
Камінна топка Defro Home INTRA XS - це сучасна камінна топка, створена для тих, хто цінує надійність, естетику та високу ефективність опалення. Модель поєднує міцну сталеву конструкцію, що забезпечує стабільне тепло та оптимальне допалювання дров.
Особливості:
Ця камінна топка підійде для енергоощадних будинків, особливо з рекуперацією, де тепле повітря може бути розподілене за допомогою системи DGP.
Сталевий корпус Intra XS забезпечує максимальну стійкість до високих температур. Така конструкція запобігає швидкому зношенню та пошкодженням при інтенсивному використанні. Товсті стінки та добре продумана будова сприяють ефективній передачі тепла і стабільній роботі. Це надійна інвестиція на роки.
Defro Home INTRA XS – дров’яна топка, яка подарує вашому дому тепло, комфорт і стильний вигляд на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Шамот |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 482 мм |
| Висота | 1233 мм |
| Глибина | 414 мм |
| Діаметр димоходу | 146 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 8 кВт |
| Гарантія | 12 років |
| Об'єм приміщення | 210 м.куб. |
| Спосіб відкривання дверцят | Бічне |
| ККД | 82,6% |
| Паливо | Дрова |
| Конфігурація | Стандартна |
| Система "Чисте скло" | Да |
| Форма скла | Пряма |
| Підведення зовнішнього повітря | Да |
| производ | Defro |
| Приналежність шибеника | Ні |