


75 628 ₴
Серія DEFRO Home IMPULS була створена з урахуванням гармонії між екологією, дизайном та економічністю. Камінні топки серії IMPULS ідеально підходять для помірного горіння і успішно обігріють весь будинок. Фірмові рішення гарантують енергозбереження та безвідмовну роботу пристрою.
Серія доступна в трьох варіантах, в залежності від розміру камери згоряння: SM, ME, LA
Особливості:
Сталевий корпус IMPULS ME дорівнює максимальній стійкості до високих температур. Така конструкція запобігає швидкому зношенню та пошкодженням при інтенсивному використанні. Це надійна інвестиція на роки.
Defro Home IMPULS ME – дров’яна топка, яка подарує вашому дому тепло, комфорт і стильний вигляд на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 10 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 84 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Шамот |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 789 мм |
| Висота | 1068 мм |
| Глибина | 314 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 10 кВт |
| Гарантія | 12 років |
| Об'єм приміщення | 270 мм |
| Спосіб відкривання дверцят | Бічне |
| ККД | 84,5 % |
| Паливо | Дрова |
| Конфігурація | Стандартна |
| Система "Чисте скло" | Да |
| Форма скла | Пряма |
| Підведення зовнішнього повітря | Да |
| производ | Defro |
| Приналежність шибеника | Ні |