


76 146 ₴
Серія DEFRO Home IMPULS була створена з урахуванням гармонії між екологією, дизайном та економічністю. Камінні топки серії IMPULS ідеально підходять для помірного горіння і успішно обігріють весь будинок. Фірмові рішення гарантують енергозбереження та безвідмовну роботу пристрою.
Серія доступна в трьох варіантах, в залежності від розміру камери згоряння: SM, ME, LA
Особливості:
Сталевий корпус IMPULS ME OPTI дорівнює максимальній стійкості до високих температур. Така конструкція запобігає швидкому зношенню та пошкодженням при інтенсивному використанні. Це надійна інвестиція на роки.
Defro Home IMPULS ME OPTI – дров’яна топка, яка подарує вашому дому тепло, комфорт і стильний вигляд на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 6 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Шамот |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 672 мм |
| Висота | 1092 мм |
| Глибина | 336 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 6 кВт |
| Гарантія | 12 років |
| Об'єм приміщення | 160 м.куб. |
| Спосіб відкривання дверцят | Бічне |
| ККД | 81,6 % |
| Паливо | Дрова |
| Конфігурація | Стандартна |
| Система "Чисте скло" | Да |
| Форма скла | Пряма |
| Підведення зовнішнього повітря | Да |
| производ | Defro |
| Приналежність шибеника | Ні |