

78 891,40 ₴
Серія IMPULS розроблена з урахуванням гармонійного поєднання екологічності, сучасного дизайну та економічного споживання енергії. Камінні топки цієї лінійки оптимально підходять для режиму помірного горіння, забезпечуючи стабільне та рівномірне обігрівання всього будинку, тоді як застосування фірмових інженерних рішень гарантує високу енергоефективність, надійну роботу та тривалий термін служби обладнання.
Якщо ми говоримо про IMPULS S BP, то ця модель бездоганно сумісна із системами рекуперації тепла, підтримуючи оптимальний баланс між тепловіддачею та повітрообміном у приміщенні. Це забезпечує комфортний мікроклімат без втрати тепла. Універсальність конструкції, разом із високою ефективністю обігріву, робить IMPULS S BP практичним і вдалим вибором для широкого кола користувачів.
Особливості:
Сталевий корпус IMPULS S BP дорівнює максимальній стійкості до високих температур. Така конструкція запобігає швидкому зношенню та пошкодженням при інтенсивному використанні. Це надійна інвестиція на роки.
Defro Home IMPULS S BP – дров’яна топка, яка подарує вашому дому тепло, комфорт і стильний вигляд на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defro |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 8 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Шамот |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Кутове |
| Система очищення скла | Обдув скла потоком повітря |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Ні |
| Наявність шибера | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 628 мм |
| Висота | 1092 мм |
| Глибина | 381 мм |
| Діаметр димоходу | 194 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 8 кВт |
| Гарантія | 12 років |
| Об'єм приміщення | 210 м.куб. |
| Спосіб відкривання дверцят | Бічне |
| ККД | 84,5% |
| Паливо | Дрова |
| Конфігурація | Стандартна |
| Система "Чисте скло" | Да |
| Підведення зовнішнього повітря | Да |
| производ | Defro |
| Приналежність шибеника | Ні |