



20 500 ₴
Піч для лазні PAL PK-12x отримала новий дизайн корпусу зі строгими прямими лініями. Піч має має дверцята з жароміцним склом, які дозволяють контролювати витрату дров в топці без відкривання самих дверцят.
Конвекційний кожух створює повітряний зазор між гарячою піччю, забезпечуючи ефективну вертикальну циркуляцію повітря, що прискорює прогрівання парильної кімнати та захищає від прямого жорсткого випромінювання. Іншими словами, металевий корпус кам'янки направляє повітряні потоки для більш швидкого прогрівання лазні, працюючи як теплообмінник, пропускаючи холодне повітря знизу і випускаючи гаряче зверху, а розігріте на печі каміння, допоможе отримати якісну легку пару.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pal |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Пристінне |
| Об'єм парної | 12 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 63 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 438 мм |
| Висота | 671 мм |
| Глибина | 506 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм парилки | 6-12 м. куб |
| Потужність | 12 кВт |
| Вага каменів | 40 кг |
| Завантаження палива | Всередині парній |
| Отримання пара | Каміння |
| Вихід димоходу | Вгору |
| Гарантія | 1 рік |
| Призначення | Побутова |
| Нагрів води | Немає |
| Тип дверцят | Металева зі склом |
| производ | Pal |