-10%


9 663,20 ₴
8 696,88 ₴
TOWER MINI — сучасний підлоговий біокамін KRATKI PRO з чотиристороннім склінням, що створює ефект живого полум’я без диму, не потребує димоходу та ідеально підходить для стильних інтер’єрів і терас.
TOWER MINI – сучасний підлоговий біокамін з лінійки KRATKI PRO, що відкриває категорію преміальних біокамінів. Це елегантний пристрій, який поєднує функціональність, безпеку та стильний дизайн, пропонуючи натуральну гру вогню у вашому інтер'єрі без димоходу. Завдяки чотиристоронньому склінню ви можете насолоджуватися полум’ям з будь-якого кута кімнати. Мінімалістична форма TOWER ідеально вписується як у сучасні, так і класичні інтер’єри.
Біокамін TOWER працює на екологічному біопаливі – біоетанолі, що під час горіння виділяє лише водяну пару та мінімальну кількість CO₂, порівнянну з людським диханням. Це гарантує бездимне та безпечне використання. Корпус виготовлений із високоякісної сталі з порошковим покриттям, стійкою до високих температур. Загартоване скло захищає від прямого контакту з полум’ям, підвищуючи безпеку для дітей і тварин. Приналежність до KRATKI PRO підтверджує найвищі стандарти якості та екології.
Єдиним дозволеним паливом для біокаміна є біоетанол (рекомендуємо BIO-DECO).
УВАГА! Не можна доливати паливо у камін під час горіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Вид пального | Біопаливо |
| Стиль каміна | Класичний |
| Розташування каміна | Окремо стоїть |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 558 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Додаткові характеристики біокамінів | |
| Ємність пальника | 0.65 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | шліфована сталь; чорний |
| Скло | Да |
| Стиль | Cучасний |
| Вага (кг) | 8.9 |
| Глибина (см) | 30 |
| Ширина (см) | 30 |
| Висота (см) | 55.83 |
| Вид біокаміну | окремо стоячий |
| Розміщення | Центральне; Окремо стояче; Настільне; Вузьке; Підлогове |
| Матеріал виготовлення | сталь мальована порошково; сталь шліфована |
| Ємність біопальника (л) | 0.65 |
| Вид палива | біопаливо з біологічного алкоголю |