





14 000 ₴
Піч має всі кухонні функції, при цьому має бюджетну ціну. Стандартна зручна висота робочої поверхні печі 80см. Так як піч має високі ніжки, то простір між піччю та піддоном дуже зручно використовувати як дровницю великого об'єму для зберігання та сушіння дров (як на фото 2). Гарні чавунні дверцята топки та зольника, а також темно-шоколадний колір печі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duval |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 47 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Водяний контур | Ні |
| Матеріал топки | Шамот |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 830 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варильна поверхня | Да |
| Вихід димоходу | Вгору |
| Гарантія | 1 рік |
| Об'єм приміщення | 160 м. куб |
| Тип дверцят | Металева зі склом |
| Тип опалення | Конвекційний |
| Паливо | Дрова |