







23 400 ₴
Піч-камін DUVAL EK-108F має ідеальні технічні характеристики, які реалізують функцію опалення заміських будівель і приватних будинків. Крім підтримки теплоти, піч слугує для випікання, варіння і розігріву страв. Складові частини агрегату виконані з міцних і надійних матеріалів: сталі, чавуну та термостійкої цегли. Ззовні піч викладена полірованою сталлю темно-шоколадного кольору. Камера згоряння з чавуну закритого типу. Кільця, варильна плита і рама теж з чавуну.
Характеристики:
|
- Габарити, (ГxВxШ) |
50x61x87 см |
|
- Розмір топки, (ГxВxШ) |
43x33x25 см |
|
- Розмір скла, (ВxШ) |
19x19 см |
|
- Розмір духовки, (ГxВxШ) |
45x17x45 см |
- Опалювальна площа - 80-100 м2
- Потужність, номінальна (дрова) – 10 кВт
- Паливо - дрова/вугілля
- Ексклюзивний колір «майоліка» (під кахель)
Переваги печі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duval |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Площа обігріву | 100 кв.м |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Вага | 67 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 870 мм |
| Висота | 610 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід димоходу | Вгору |
| Тип дверцят | Чавунна зі склом |
| Об'єм приміщення | 270 м куб. |
| Паливо | Дрова |
| Варильна поверхня | Да |
| Тип опалення | Конвекційний |