-50%
133 900 ₴
66 950 ₴
Піч Scan 41‑2 – це сучасна дров’яна піч данського виробника Scan, яка поєднує високу ефективність, надійність та естетичний дизайн. Модель забезпечує рівномірне та економне горіння завдяки системі регулювання повітря, а використання якісних матеріалів гарантує довгий термін служби.
Переваги печі Scan 41‑2:
Обираючи печі Scan 41‑2, ви отримуєте якісне данське опалювальне обладнання, перевірене часом, яке зробить ваш дім теплим та затишним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scan |
| Країна виробник | Данія |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Шамот |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Система чистого горіння | Так |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Колір | Чорний |
| Вага | 119 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 1136 мм |
| Глибина | 371 мм |
| Діаметр димоходу | 148 мм |