









133 385 ₴
Нова серія Monolith TWO (з англійської означає "два") - це втілення накопиченого досвіду та вдосконаленого дизайну. Унікальні переваги, що вже зарекомендували себе, доповнені абсолютно новою підставкою з порошково-забарвленої сталі. Вона оснащена стильними бічними столиками та великою кількістю гачків для аксесуарів.
Що нового у серії TWO?
Конструкція гриля залишається без змін у порівнянні з серією PRO 2.0 та зберігає всі її основні переваги. Більш стабільна підставка та столики із сучасним привабливим дизайном.
Нова система розмірів (виходячи із зовнішнього діаметра корпусу):
TWO.55 = 55 см (раніше «Classic»)
TWO.66 = 66 см (раніше «LeChef»)
Гриль Monolith Two.55 (Classic) – модель з діаметром решітки 44 см чорного кольору – чудовий вибір для грилінгу, копчення, запікання при низькій температурі, випікання хліба та інших кулінарних експериментів для компанії до 8 осіб.
Поверхня гриля, яку за бажання можна доповнити набором чавунних решіток або ж розширити сталевою планчою, досить велика, щоб одночасно готувати кілька страв та гарнірів. Вся внутрішня система моделі розділена на дві частини.
Це дає можливість одночасно поєднувати приготування двох різних страв: одного на прямому, а іншого на непрямому спеку, а також будь-якої миті зменшити або збільшити висоту решіток по відношенню до вугілля. Завдяки унікальній системі подачі тріски для копчення можна додавати тріску прямо під час приготування через заслінку в корпусі, не відкриваючи кришку гриля.
У комплекті постачання грилю Monolith Two.55 (Classic) вже є все необхідне для того, щоб почати ним користуватися: керамічна футеровка, кошик для вугілля з роздільником, піддони для збору жиру, керамічні жаровідсікачі, 2 грати у формі півмісяця для нержавіючої сталі, направляюча видалення золи, а також ручка для зняття ґрат.
В стартовий комплект входить все необхідне для приготування іжі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monolith |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Керамічний гриль |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Овальна |
| Комплектація кришкою | Є |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 44 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 440 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 780 мм |