


4 189 ₴
Bruder 02685 — це деталізована модель поліцейського фургона, призначена для сюжетно-рольових ігор.
Машинка вирізняється високою реалістичністю,
Включає в себе поліцейський фургон, фігурку спецпризначенця та світловий модуль.
Особливості:
двері кабіни відкриваються;
відкриваються бічні та задні двері мікроавтобуса;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bruder |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 163 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Висота | 185 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |