

75 684 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sawo |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Стан | Новий |
| Вага | 25 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм парилки | 22-35 м. куб |
| Потужність | 21 кВт |
| Вага каменів | 100 кг |
| Отримання пара | Каміння |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип підключення | Трифазне |
| Установка | Підлогова |
| Призначення | Комерційне |
| Напруга живлення | 380 V |
| Пульт управління | Виносний |