
2 200 ₴
Дверцята для вигрібання вугілля покрита спеціальної термостійкої двокомпонентною фарбою, яка застосовується виключно в чавунному лиття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SVT |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Матеріал | Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Дверцята |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,8 кг |
| Посадковий розмір | 80х270мм |
| Розмір фасадний | 110х295 мм |